10 Yıllık
Tecrübe
Hakkımızda

Töre Vinç

Türkiye’de vinç hizmetleri sektöründe 2008’den bu yana 14 yıllık tecrübesi ile yer edinen Töre Vinç; yenilenen teknolojiyi daima takip eden ve kendi bünyesine dahil etmeye çalışan bir tutumla etkinliğini sürdürür. Kaliteden ödün vermeme ve güvenliği önceleyen Töre Vinç, platform ve vinç kiralama hizmetlerinde titizlikle çalışır.

 

Türkiye sınırları içinde Avrupa standartlarına uygun bir şekilde teknolojik gelişmeleri bünyesine dahil eden ve bunları hizmetlerinde sağlayan Töre Vinç, ulusal bir marka olmanın sorumluluğunu taşır. Vinç sektöründe edindiği kurumsal kimliği doğru alanlarda kullanarak daima gelişimi ve başarıyı hedefler.

 

Sürekli kendini yenileyen teknoloji, gün geçtikçe farklı girişimlerin ortaya çıkması; özellikle vinç sektöründeki gibi daha teknoloji ağırlıklı sektörlerde birçok kolaylığı da beraberinde getirir. Töre Vinç misyonunu; bu gelişmelere ayak uydurarak yeri geldiğinde bünyesinde de farklılıklara gitmek, farklı görüşlere alan açarak yeni hedefler belirleyerek ilerlemek şeklinde belirler.